Chcete pouze kupovat tipy od ostatních tipérù a nebo jste se rozhodli začít vydělávat na prodeji svých vlastních?

Dole si mùžete přečíst všechny užitečné informace o tom, v čem Vám Inbet mùže pomoci.

Pokud jste navštívili Inbet se zájmem zakoupit tipy od ostatních tipérù, tak zde je postup jak na to:

1) V pravém sloupci si vyberte tipéra, který Vám nejvíce vyhovuje. Projděte si veškeré jeho statistiky a přečtěte si informace o tom, na co sází, s jakými kurzy a kde se všude dají jeho tipy podat. Analyzování daného tipéra je dùležité, jelikož každý mùže být v něčem odlišný a nemusí každému vyhovovat (mnoho tipù, malé kurzy, horší vsaditelnost), takže je vždy dobré věnovat výběru maximální pozornost.

2) Ve druhém kroku daného tipéra kontaktujte a zeptejte se ho na věci, které například v popisu své služby nemá a které by Vás ještě zajímaly.

– Pokud žádné dotazy nemáte, mùžete mu hned napsat, že máte o jeho tipy zájem a domluvit se na zpùsobu platby (Vždy je lepší se před prvním zaplacením zeptat, na nějaké testovací období za zvýhodněnou cenu. Ne všichni tuhle možnost mohou nabízet, ale vždy je lepší se před prvním placením zeptat).

3) Pokud by zde byl nějaký problém nebo by jste potřebovali vědět něco, co Vám tenhle manuál nezodpověděl, tak neváhejte kontaktovat naší podporu zde.

Pokud jste se rozhodli pro prodej vlastních tipù, tak jste si nemohli vybrat lepší místo pro svoji verifikaci a zároveň propagaci. Inbet jako verifikační portál bude ověřovat Vaše tipy, ale bude Vás taky podporovat po reklamní a finanční stránce. V čem přesně podpora spočívá, se dočtete níže

Reklamní propagace – Podobu jednoho roku bude mít Inbet nepřetržitou reklamu na sociálních sítích, s více jak čtvrt milionem aktivních sázkařù oslovených každý měsíc. Na začátku každého nového měsíce se na hlavní stránce Inbetu bude zveřejňovat šest nejúspěšnějších tipérù za minulé období a budou tedy dobře viditelní pro lidi, kteří díky reklamně a propagaci naší stránku navštíví. Dále se budou nejlepší tipéři propagovat i na hlavní Facebookové stránce Inbetu, čímž našim tipérùm opět pomùžeme ve zviditelnění a v získání větší klientské základny. Tipérùm to tedy pomùže v propagaci, ale hlavně jim to ušetří peníze za reklamu, která mùže vyjít i na desetitisíce korun – Stačí mít pouze úspěšný servis.

Soutěž o 10 000 Kč každý měsíc – Ve chvíli, kdy bude na Inbetu aktivních 10 verifikovaných tipérù, se rozběhne soutěž o 10 000 Kč každý měsíc, která poběží na našem portále nepřetržitě. Do soutěže se započítávají tipéři, kteří daný měsíc přidají 9 a více tipů. Peníze se rozdělují mezi tři nejziskovější tipéry za daný měsíc tímto zpùsobem:

1. Místo = 6 000 Kč / 220 Eur
2. Místo = 3 000 Kč / 110 Eur
3. Místo = 1 000 Kč / 37 Eur

Ročně si tak mùžete na bonusech vydělat až 72 000 Kč a jediné co je proto třeba udělat, je mít dobré výsledky. Tohle je něco, co na ostatních verifikačních portálech rozhodně neuvidíte, ale my chceme podporovat úspěšné tipéry a dodávat jim každodenní motivaci pro lepší výsledky.

Jestli máte opravdu zájem o prodej svých tipù, pokračujte níže:

1) Jako první se musíte zaregistrovat do našeho systému. Vyberte si tedy uživatelské jméno, heslo a potvrďte Vaší emailovou adresu.

2) Ve druhém kroku si musíte předplatit měsíční členství, aby Vám byly zpřístupněny veškeré sekce pro přidávání tipù nebo popisu toho, jaké tipy nabízíte (na vypršení členství Vás budeme vždy informovat prostřednictvím e-mailu pár dní před vypršením).

3) Po zaplacení přejděte do sekce “tvùj profil“ a popište lidem co přesně nabízíte a jaké tipy od Vás mohou získat: na jaký sport se zaměřujete, s jakými kurzy, kde sázíte a podobně…(Pokud by jste si s popisem nevěděli rady, mùžete se kdykoli obrátit na nás)

4) Poté už zbývá pouze začít přidávat tipy. Vše potřebné pro přidání svých tipù najdete po kliknutí na “přidat tip“. Po odehrání prvního tipu se objevíte v pravém sloupci s ostatními tipéry.

5) Pokud by zde byl nějaký problém nebo by jste potřebovali vědět něco, co Vám tenhle manuál nezodpověděl, tak neváhejte kontaktovat naší podporu zde.